Ławki ogrodowe

Ławki ogrodowe drewniane

Ławki ogrodowe drewniane zazwyczaj stanowią komplet z innymi meblami ogrodowymi. Omawiane ławki są idealne do stołów ogrodowych lub niskich stolików na kawę. Standardowa długość ławy wynosi około 150 centymetrów, głębokość siedziska ustalana jest na około 50 centymetrów, natomiast wysokość waha się w granicach 70 centymetrów. Na ławkach ogrodowych wygodnie mieszczą się trzy, cztery osoby. Dzięki powyższemu tworzą one dokonały komplet z jeszcze jedną ławą oraz dwoma krzesłami i stołem ogrodowym. Dzięki powyższemu, w komfortowych warunkach można ugościć około dziesięciu osób. Tego rodzaju zestawy ogrodowe są najpopularniejsze, ponieważ na co dzień ławki ogrodowe mogą być wykorzystywane jako miejsce do spania, okazjonalnie pełniąc funkcję jadalną.

Ławki ogrodowe.

Ławki ogrodowe można kupić w sklepach ogrodniczych oraz w hipermarketach budowlanych. Coraz bardziej popularne stają się również zakupy przez internet, tym bardziej, że wiążą się one z niższymi kosztami, nawet po uwzględnianiu przesyłki. Notabene, niektóre firmy oferują dostawę ławki ogrodowej już za trzydzieści złotych.

Ławki drewniane ogrodowe to podstawowe meble w naszych ogrodach. Mamy kilka podstawowych rodzajów takich ławek ogrodowych. Po pierwsze są to lekkie ławki z listew drewnianych wykonywane w całości jako ławki drewniane lub jako stelaż drewniany i płótno. Takie ławki służą nie tylko jako ogrodowe, ale również jako ławki tarasowe lub balkonowe. Druga grupa to drewniane ławki ogrodowe z grubych desek, bardziej robota rzemieślnicza niż seryjna do marketów.  Trzecia grupa to bardzo solidne i stabilne ławki ogrodowe z bali drewnianych, zazwyczaj okrągłych o przekroju ok. 10cm.

 

tacho-kontrol.pl